حرف های نگفته ...شایدم گفته

آمدم بردم ماندم آمد بردم رفتم مردم ای کاش رفته بودم (حالا اگه کسی فهمید یعنی چی ؟)

چگونه لباس بژوشیم تا اندام درشت خود را بپوشانیم؟؟؟؟؟؟

چگونه لباس بپوشیم تا اندام درشت خود را بپوشانیم  

برای زنان درشت اندام راه ها و روش های بسیاری وجود دارد که می توانند با کمک آنها، یاد بگیرند که چگونه عیبهای بدن خود را بپوشانند و جنبه های مثبت اندام خود را برجسته کنند. اگر دوست دارید بدانید که چگونه به بهترین شکل خود ظاهر بشوید، به نکات زیر توجه کنید:
 
 
 
 
1- راحت باشید. صرفنظر از اینکه شما چه نوع لباسی را برای پوشیدن انتخاب می کنید، باید در آن احساس راحتی کنید. اگر شما به خاطر اینکه دامنتان بسیار کوتاه است، روزتان را به سختی بگذرانید، باعث می شود که حقیقتا توجه ها را به قسمتهای نامناسب بدن خود جلب کنید. درعوض لباس ها و دوختهایی را انتخاب کنید که قابل پوشیدن و مناسب شما است و در عین حال شما را متناسب و خوب نشان می دهد.
 
 
2- به لباس زیر خود دقت کنید. اگر می خواهید که که اندام درشت خود را بپوشانید، باید از نخستین لایه های لباس شروع کنید. یک لباس زیر مناسب و خوب، خط سینه شما را بالا می برد و توجه را به بهترین قسمتهای بدن شما جلب می کند. همچنین یک لباس زیر اندازه و متناسب اندام شما، به ایجاد این تصور که کمر باریکتری دارید کمک می کند. اگر دارای سینه های بزرگی هستید، لباس زیر تنگ(نه خیلی تنگ و فشرده) و اندازه هیکل شما، موجب می شود که بزرگی و برآمدگی سینه شما کوچکتر به نظر برسد و کمک می کند که بهتر لباس بپوشید.
 
 
3- خود را به لوازم جانبی مناسب مجهز کنید. گوشواره های بزرگ، هدبند یا روسری همگی روشهای عالی برای ایجاد توجه به صورت و عدم توجه به قسمتهای نامناسب اندام شما می شود. از طرح ها و رنگها نترسید.
 
 
 
4- سایز را فراموش کنید و به دوخت لباس توجه کنید. هیچ کس نمی داند شما دقیقا چه سایز شلواری باید بپوشید، بنابراین تلاش کنید تا خود را در لباسی خیلی تنگ، در لباسی که کاملا متناسب اندام شما نیست، در فشار قرار ندهید. درعوض لباس هایی را انتخاب کنید که اندازه شما دوخته شده باشد و دوختش مناسب اندام شما باشد. لباس های کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست.
 
5- اگر اندام پایینی بزرگ و درشتی دارید، لباس های بالاتنه خود را روشن و لباس های مربوط به پایین تنه خود را تیره انتخاب کنید. این کار باعث می شود که طبیعتا توجه به بالاتنه شما بیشتر شود و لاغرتر به نظر برسید.
 
 
6- زیبا بودن به اعتماد به نفس ارتباط نزدیکی دارد. هرچه احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید، دیگران نیز توجه و احساس بهتری نسبت به شما خواهند داشت.
  
نویسنده : ساراگل ; ساعت ۸:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱٢/۱
تگ ها :