اکستازی اسلامی

گاهی برای آن‌که قبح بعضی از چیزها را بریزیم می‌توانیم به آن یک پسوند بچسبانیم. بگذارید برایتان مثالی بزنم. همه ما می‌دانیم که آبجو چیز قبیحی است. حالا اگر الکلش را بگیریم و اسمش را به عربی ترجمه کنیم و تهش هم یک اسلامی بچسبانیم تا بشو ماءالشعیر اسلامی، می‌توانیم به وجودش هم افتخار کنیم. اصولاً روش‌های مختلفی برای مشروع کردن هر چیزی قبیحه‌ای موجود است. فرض کنید که شما می‌خواهید یک فیلم هالیوودی یا یک کارتون ژاپنی را در صدا و سیمای خودمان نشان دهید. حالا تکلیف بعضی از موارد مشکل‌دار این وسط چیست؟ موارد مشکل‌دار که می‌دانید چیست؟ فرضاً نوشیدن مشروبات الکلی توسط یک بازیگر در صحنه‌ای از فیلم یا روابط نامشروع نقش‌های اول و دوم آن. این‌جا هست که دوبله می‌تواند همه این مسائل را مشروع جلوه دهد. برای همین مشروبات الکلی در دوبله تبدیل می‌شوند با لیموناد. اگر هم بازیگر مورد نظر در زمستان و هوای سرد به یکی از همین مزخرفات دعوت شده باشد، برای مثال می‌توان گفت: «آقای جیم یک لیوان شیر داغ در این سرما می‌چسبه» یا دوست‌دختر همین آقای جیم مادرمرده را می‌توان تبدیلش کرد به خواهر با چیزی شبیه به این دیالوگ: «مارگریت جان من نمی‌تونم باهات بیام چون باید با خواهرم برم مهمونی».
در این راستا افتخار داریم که اعلام کنیم دانشمندان جوان ما موفق شده‌اند «اکستاسی اسلامی» را به صورت انبوه تولید کنند. نکته جالب این است که این دارو سه سال است که دارد روی 80 دانشجو تست می‌شود و البته معلوم نیست این عده چند وقت است دارند هد می‌زنند!

اکستازی اسلامی اختراع دانشجوی بسیجی و مبتکر ملکانی (مهر 86)
شاهین زوارقی از مبتکرین و مخترعین بسیجی در دانشگاه علمی کاربردی مراغه موفق به کشف داروی گیاهی با عنوان «اکستازی اسلامی» شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج، این دارو که به دلیل شادی‌آور بودن اکستازی اسلامی نامیده می‌شود، حدود 3 سال بر روی 80 نفر از دانشجویان داوطلب امتحان شده است. «اکستازی اسلامی» جهت جلوگیری از انسداد رگ‌های قلبی می‌باشد که از عصاره 6 گیاه از جمله گیاه آمگا، عصاره بید مشک و عصاره گیاه نعناع به دست آمده و به صورت نوشیدنی می‌باشد. این دارو برای اولین بار در جهان به صورت گیاهی تهیه شده و به صورت شیمیایی نمی‌باشد که برای کبد عوارض جانبی داشته باشد و لیکن این داروی گیاهی هیچگونه عوارض جانبی ندارد. مقاله این مبتکر بسیجی در کشور فنلاند از بین 30 کشور شرکت‌کننده رتبه سوم را کسب نموده و همچنین در سال 85 در جشنواره امیرکبیر به عنوان مقاله اول شناخته شده است.


 

/ 2 نظر / 23 بازدید
رباب

سلام سارا گل خانمم ای بابا زندگیه دیگه و ماجراهاش تمومی نداره دردتو می فهمم با تمام وجودم کاری نمیشه کرد پس باید زندگی کرد بخند که زندگی می گذره [گل][گل][لبخند]بازم به من سز بزن از ته دل می گم ان شاا... می رسی بهش خدا رو چه دیدی[قلب]

علی

سلام[گل]جالب بود .پست تازه گذاشتم سربزن ونظر بده ممنون میشم(شهر افسانه ای)[گل]